› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - KIM 09.2019

komentowane

oceniane

Członek EKSK Wojciech Rabiega szefem kuchni prestiżowego Radisson Blu Hotel w Gdańsku

› biznes 8 miesięcy temu    25.02.2020
Marcin Mongiałło
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Wojciech Rabiega / Radisson Blu Hotel, GdańskWojciech Rabiega / Radisson Blu Hotel, Gdańsk fot. Marcin Mongiałło / Radisson Blu Hotel, Gdańsk

Członek Elbląskiego Klubu Szefów Kuchni Wojciech Rabiega w dniu 24 lutego 2020 r. rozpoczął pracę na stanowisku szefa kuchni w prestiżowym Radisson Blu Hotel w Gdańsku, który znajduje się w samym sercu tamtejszego Starego Miasta (ul. Długi Targ). 

Pan Wojciech mimo młodego wieku posiada duże doświadczenie zawodowe. Przez ostatnie lata był szefem kuchni w Restauracji Kobaltowa, znajdującej się w czterogwiazdkowym Hotelu Tristan w Kątach Rybackich (jedynym hotelem dysponującym czterema gwiazdkami na Mierzei Wiślanej). Jeszcze wcześniej pracował m.in. jako kucharz w prestiżowym Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie. Jest absolwentem Uniwersttetu Przyrodniczego w Poznaniu (kierunek: Technologia Żywienia i Żywienie Człowieka) oraz Technikum Gastronomicznego w tymże mieście. Rok temu znalazł się w gronie kilkunastu najlepszych kucharzy z całej Polski, którzy podczas 27. Finału WOŚP gotowali wspólnie przy Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Włącza się w działalność Elbląskiego Klubu Szefów Kuchni (EKSK), bierze aktywny udział w akcjach charytatywnych, na których ostro licytuje. Nasi kucharze zawsze mogą na niego liczyć. Dziś wszyscy gratulujemy mu wielkiego sukcesu i życzymy powodzenia w nowym miejscu pracy! 

Od lewej: Wojciech Rabiega i prezes Elbląskiego Klubu Szefów Kuchni Bartosz Majchrzak, fot. Marcin Mongiałło

  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 8

  • 7
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 1
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW
  Komentarze (0)

  Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
  Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.