› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Smażalnia Okoń

Co powinieneś wiedzieć zanim kupisz deskorolkę elektryczną?

› bieżące ponad rok temu    13.05.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Co powinieneś wiedzieć zanim kupisz deskorolkę elektryczną?

Na pewno w ostatnim czasu kilkukrotnie zdarzyło Ci się już słyszeć o deskorolkach elektrycznych. Jest to urządzenie, które szturmem zyskuje coraz większą popularność wśród użytkowników z dużych miast. Z czego to wynika? Przede wszystkim stanowi ono ogromne udogodnienie dla osób, które do tej pory musiały wszędzie poruszać się komunikacją miejską bądź tracić niezliczone minuty na znalezienie miejsca parkingowego dla swojego samochodu. Możliwość skorzystania z deskorolki znacznie ułatwia im życie i być może podobnie byłoby również w twoim przypadku. Dlaczego deskorolki elektryczne są tak popularne? Głównym ich atutem jest możliwość stosunkowo szybkiego przemieszczenia się z jednego miejsca do drugiego. Są one lekkie, więc wniesienie ich na czwarte bądź dwudzieste piętro nie stanowi żadnego problemu i nie musimy szukać dla nich przez to miejsca na parkingu podziemnym. Oczywiste jest, że nie każdy dorosły człowiek może sobie wyobrazić poruszanie się po mieście na deskorolce - szczególnie w sytuacji, gdy ma na sobie garnitur i wyjściowe buty. Nasze ograniczenia są jednak przede wszystkim w naszej głowie, więc co raz częściej możemy zauważyć takie osoby na ulicach największych miast Polski. Jest to bardzo dobra tendencja, gdyż to co robimy powinno sprawiać nam przyjemność i zapewniać wygodę - bez względu na to czy wyglądamy odrobinę śmiesznie i nie jesteśmy pewni czy w naszym wieku wypada nam jeszcze jeździć na deskorolce. Deskorolka elektryczna to sprzęt zarówno dla młodych, jak i starszych mieszkańców miast i miasteczek. Z całą pewnością obawiasz się również tego, w jaki sposób działa taki sprzęt. Deskorolka elektryczna jest zasilana przez akumulator i posiada specjalny system ułatwiający kontrolę równowagi. W ten sposób nie musisz się bać, iż przewrócisz się i zwyczajnie zrobisz sobie krzywdę podczas jej użytkowania. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o jej działaniu i miejscach, gdzie najlepiej jest zaopatrzyć się w wybrany model.

Jaka deskorolka elektryczna?

Pierwsze i podstawowe pytanie jakie zadaje sobie każda osoba zainteresowana kupnem – jaka deskorolka będzie dla mnie najlepsza? Nie ma na to pytanie jednej i oczywistej odpowiedzi, gdyż to jaką deskorolkę elektryczną wybrać to kwestia bardzo indywidualna. Niektórym zależy przede wszystkim na osiąganej przez nią prędkości, innych interesuje ciekawy wygląd a jeszcze inni chcą przede wszystkim mieć zapewnione bezpieczeństwo jej użycia. 

Jeżeli wiesz już, że deskorolka elektryczna to urządzenie, które na pewno chcesz mieć to udaj się najpierw na stronę https://twoja-elektronika.pl/ i obejrzyj dostępny tam ranking. W ten łatwy sposób prawdopodobnie bardzo szybko zorientujesz się jaka deskorolka elektryczna najbardziej Ci się podoba i który model odpowiada Ci swoją estetyką. Wtedy też możesz zacząć dokładniej przeglądać ranking i zwracać uwagę na to jakie dana deskorolka elektryczna posiada parametry. Rozmiar kół, maksymalny zasięg czy pojemność akumulatora to tylko niektóre z nich, które powinny przykuć twoją uwagę. 

Modele deskorolki elektrycznej

Zauważyłeś już na pewno, że na szczycie rankingu znajduje się deskorolka elektryczna firmy MantaSkymaster Kawasaki. Są to firmy od lat znane wszelkim pasjonatom gadżetów i nowinek technologicznych, więc mają oni pełne zaufanie do oferowanych przez nie produktów. Zarówno Manta, jak i Skymaster Kawasaki to gwarancja tego, że deskorolka elektryczna będzie bezpieczna w użytkowaniu i spełnia wszelkie przewidziane standardy. Możesz więc bez problemu szukać swojego sprzętu właśnie wśród urządzeń tych firm. 

Obsługa deskorolki elektrycznej

Jeżeli jednak w dalszym ciągu główną obawą jaką wzbudza w Tobie deskorolka elektryczna jest nikłe bezpieczeństwo jej stosowania - to zapoznaj się z instrukcją obsługi producenta. Nie należy wstydzić się tego, że nie jesteśmy do końca pewni czy poradzimy sobie z danym urządzeniem. Deskorolki kojarzą nam się raczej z obitymi kolanami i łokciami, które nie stanowiły dla nas aż takiego problemu, gdy byliśmy dziećmi. Oczywiście jako osoby dorosłe mamy już o wiele mniejszą tolerancję na ciągłe upadki i wolelibyśmy raczej wiedzieć dokładnie na co narażamy się wsiadając na dany sprzęt. 

Kupiona przez nas deskorolka elektryczna musi posiadać wszelkie niezbędne certyfikaty i potwierdzenia, dzięki czemu wiemy, iż posiadamy pełne bezpieczeństwo jej stosowania. Pamiętaj, aby zawsze upewnić się, że wymagane testy zostały przeprowadzone i nie obawiaj się, że zostanie to odebrane w zły sposób - w końcu tak właśnie dbasz o swoje zdrowie. Jeżeli dana firma nie jest w stanie Ci ich przedstawić - najlepiej będzie, jak zdecydujesz się na zakup urządzenia w innym miejscu. Pamiętaj, że nie warto jest oszczędzać kosztem późniejszym problemów. 

Jak ładować baterię? 

Wiesz już, że deskorolka elektryczna jest dla Ciebie bezpieczna więc pojawia się kolejne pytanie – jak w ogóle ładować taki sprzęt? Nie obawiaj się, nie ma w tym tak naprawdę nic trudnego. Wystarczy podłączyć ją do kontaktu poprzez specjalny kabel zamieszczony w zestawie. Odbywa się to więc w dokładnie taki sam sposób, w jaki ładujesz swój laptop. Jedyne o czym musisz szczególnie pamiętać to zwrócenie uwagi na to, aby nigdy nie rozładowywać swojej deskorolki do samego końca. Deskorolka elektryczna musi się ładować od momentu jak poziom naładowania wynosi około 20% - w ten sposób unikniesz szybszego zużycia sprzętu i przedłużysz jego żywotność. 

Jaką deskorolkę elektryczną wybrać? 

Masz już wszelkie niezbędne informacje do tego, aby podjąć decyzję jaką deskorolkę elektryczną wybrać. Teraz pozostaje Ci tylko faktycznie zastanowić się nad tym, czy jest to urządzenie dla Ciebie. Jeżeli denerwuje Cię ciągłe stanie w korkach i nie chcesz dalej zanieczyszczać środowiska spalinami wydobywającymi się z silnika samochodu – deskorolka elektryczna to idealne rozwiązanie. Być może nie będziesz w stanie pojechać na niej wszędzie, ale na pewno przynajmniej połowę pokonywanego przez Ciebie dystansu jesteś w stanie przejechać właśnie na niej. 

Być może zastanawiasz się jaką deskorolkę elektryczną wybrać dla swojego dziecka? Jeżeli nigdy wcześniej nie korzystało ono z tego rodzaju sprzętu, a ty chcesz ułatwić mu dojazdy do szkoły lub po prostu sprawić przyjemność poprzez podarowanie nowego gadżetu - na początek najlepiej będzie nie wydawać zbyt dużej sumy. Pamiętaj, że dzieci bardzo szybko się nudzą i mają skłonność do szybkiego niszczenia nowych zabawek. Warto więc upewnić się, że dany sprzęt faktycznie mu się przydaje i dopiero wtedy zainwestować w coś droższego. Jego pierwszy sprzęt może być więc stosunkowo tani, a na pewno będzie on równie miłym prezentem. A dzięki temu również Ty zyskasz więcej wolnego czasu, który do tej pory poświęcałeś na podwózkę swojego dziecka do szkoły. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.