komentowane
oceniane
Caritas Diecezji Elbląskiej organizuje wakacje dla dzieci
› bieżące |
ponad rok temu
6.07.2013 Redakcja elblag.net komentarzy 0 ocen 3 / 100% |
A A A |


Ponad 200 osób weźmie udział w koloniach organizowanych przez Caritas diecezji elbląskiej. Dzieci i młodzież wypoczywać będą w diecezjalnym ośrodku w Mikoszewie, położonym nad morzem.
– Nasi podopieczni pochodzą z rodzin objętych całoroczną pomocą charytatywną – powiedziała KAI Elżbieta Szechlicka, sekretarz diecezjalnej Caritas. – Nadmorski wypoczynek organizujemy od lat, a w tym roku przyjeżdża do nas również grupa młodzieży ze Świdnicy z terenów powodziowych - dodała.
W programie turnusów kolonijnych znajdują się wycieczki do Trójmiasta i Szymbarku, spotkania z ciekawymi ludźmi, zajęcia z policją i strażą pożarną. Młodzi ludzie poznają również tradycję i kulturę regionalną.
Nad bezpieczeństwem wypoczywających czuwa doświadczona kadra pedagogiczna.
Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0
Komentarze
(0)
Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin). |
bądź pierwszy! |