› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Były szef sztabu Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód oskarżony

› bieżące ponad rok temu    2.06.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Zdjęcie poglądowe,Zdjęcie poglądowe, fot. Marcin Mongiałło (archiwum Elblag.net)

Do sądu w Grudziądzu trafił akt oskarżenia w sprawie pułkownika Roberta O., byłego szefa sztabu Wielonarodowej Dywizji Północ-Wschód w Elblagu ”. Grozi mu do trzech lat więzienia. Proces będzie toczył się przed Sądem Rejonowym w Grudziądzu.

Przypomnijmy, że oskarżenie ma związek z wydarzeniami, które rozegrały się latemu ubiegłego roku. W lipcu 2018 roku mający wówczas 52 lata szef sztabu Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód w Elblągu został zatrzymany przez policję. Mężczyzna umówił się z łowcą pedofilów, który podszywał się pod 14-letnią dziewczynkę. Wojskowy został ujęty przez policjantów z komendy miejskiej w Grudziądzu. Akcja została zaaranżowana przez łowcę pedofilów.

Portal Interia.pl zacytował wówczas wypowiedź starszego sierżanta Macieja Szarzyńskiego z komendy policji w Grudziądzu:

Wczoraj (17 lipca - przyp. red.) około godziny 20 grudziądzcy policjanci zatrzymali 52-latka, który za pośrednictwem portalu internetowego składał propozycję odbycia innych czynności seksualnych małoletniej poniżej lat 15.

O sprawie jako pierwsze poinformowało wtedy radio RMF FM. 18 lipca 2017 roku decyzją ministra obrony narodowej pułkownik Robert O. został zdjęty ze stanowiska i przeniesiony do rezerwy kadrowej. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

  • 0
    ZADOWOLONY
  • 0
    ZASKOCZONY
  • 0
    POINFORMOWANY
  • 0
    OBOJĘTNY
  • 0
    SMUTNY
  • 2
    WKURZONY
  • 1
    BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.