fot. http://nowydworgdanski.naszemiasto.pl/Zespół złożony z funkcjonariuszy policji z posterunku w Stegnie, Placówki Straży Granicznej w Krynicy Morskiej i Straży Leśnej Nadleśnictw Elbląg zorganizował akcję skierowaną przeciwko osobą nielegalnie pozyskującym bursztyn na terenie leśnictwa Kąty Rybackie oraz Przebrno.
Grupę osób nielegalnie wydobywająca bursztyn namierzono około 3 nad ranem. W wyniku pojętych przez funkcjonariuszy działań nie udało zatrzymać się przestępców. Jednakże odnalezione zostało miejsce wydobycia, a przy nim sprzęt służący do eksploatacji złoża.
Skonfiskowane przez Straż Leśną Nadleśnictwa Elbląg narzędzia zostały zabezpieczone jako dowód w sprawie. Ich wartość szacuje się na ok. 3500 zł.
Źródło: nowydworgdanski.naszemiasto.pl
|
Komentarze
(0)
Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin). |
bądź pierwszy! |
| Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013. | ![]() |