› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Brązowy medal w Mistrzostwach Polski w Kickboxingu dla funkcjonariusza z Elbląga

› sport miesiąc temu    22.10.2020
Redakcja elblag.net
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Brązowy medal w Mistrzostwach Polski w Kickboxingu dla funkcjonariusza z Elbląga fot. sierż. Artur Zieliński

W dniach 16-18 października odbyły się Mistrzostwa Polski w Kickboxingu w formule point-fighting i light-contact seniorów, masters oraz juniorów. Funkcjonariusz elbląskiej Służby Więziennej stanął na podium.

W turnieju wzięło udział łącznie ponad 260 zawodników. Funkcjonariusz sierż. Artur Zieliński trenuje od 16 lat w Elbląskim Klubie Karate sekcji Kickboxingu pod okiem trenera Piotra Lichocińskieg. Artur, który na co dzień pracuje w dziale ochrony, startował po dłużej przerwie, w najciężej kategorii wagowej powyżej 94 kg. Walki odbywały się w systemie pucharowym, gdzie przegrany odpada z turnieju.

„Tegoroczne Mistrzostwa Polski, organizowane przez najlepszą federację Kickboxingu w Polsce PZKB odbyły się na bardzo wysokim poziomie. Udało mi się dotrzeć do półfinałów, gdzie zmierzyłem się z bardzo dobrym zawodnikiem Radosławem Pupinem ze Środy Śląskiej, który walczy także w walkach zawodowych. Musiałem uznać wyższość tego zawodnika i zadowolić się brązowym medalem” - mówi skromnie Artur Zieliński.

Dodatkowo, zawody odbywały się w wyjątkowych, trudnych dla wszystkich zawodników warunkach, z zachowaniem zasad dotyczących stanu zagrożenia epidemicznego, zgodnych z protokołem bezpieczeństwa wydanym przez Ministerstwo Sportu.

Tym większe uznanie dla osiągnięć Artura. Naszemu koledze gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w sportowych walkach.

kpt. Anna Downar

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Berg
miesiąc temu 1
Ostatni taki medal w E-gu to chyba pan Mirek. Samouk. Pozdrawiam.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.