› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Braniewo. Zatrzymany z dużą ilością narkotyków

› bieżące 2 miesiące temu    22.11.2021
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Braniewo. Zatrzymany z dużą ilością narkotyków fot. KMP Elbląg

Kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi 48-latkowi podejrzanemu o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W trakcie przeszukania policjanci zabezpieczyli ponad 230 gramów amfetaminy. Czynności w tej sprawie trwają.

Policjanci z wydziału kryminalnego cały czas monitorują środowiska związane z przestępczością narkotykową. Zgromadzone i przeanalizowane przez nich informacje tym razem doprowadziły ich do pewnego mieszkańca powiatu braniewskiego.

We wtorek (16.11.2021r.) funkcjonariusze zatrzymali podejrzanego, a następnie przeszukali użytkowany przez niego garaż. Jak wynikało z ustaleń kryminalnych, to właśnie w garażu mogły znajdować się należące do 48-latka narkotyki. Policyjny trop okazał się słuszny. Wewnątrz pomieszczenia funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 230 gramów amfetaminy.

Podejrzany trafił do policyjnej celi, a policjanci wciąż pracowali nad sprawą. Następnie całość materiału dowodowego trafiła do sądu.

W czwartek (18.11.2021r.) zapadła decyzja o tym, że 48-latek zostanie objęty policyjnym dozorem i nie będzie mógł opuszczać kraju. Dodatkowo wobec podejrzanego zastosowano poręczenie majątkowe.

Policja Braniewo

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.