› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

komentowane

oceniane

Braniewo. Zaatakowali trującym gazem. Ucierpiał funkcjonariusz

› bieżące 4 miesiące temu    12.08.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Braniewo. Zaatakowali trującym gazem. Ucierpiał funkcjonariusz

Podczas kontroli lokalu z nielegalnym hazardem zaatakowano funkcjonariuszy. Ucierpiał celnik. Konieczna była pomoc medyczna. 

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Elbląga razem z funkcjonariuszami Straży Granicznej w Braniewie przeprowadzili kolejną akcję przeciwko organizatorom nielegalnego hazardu. 

Lokal mieszczący się w Braniewie był bezobsługowy, monitorowany za pomocą kamer przemysłowych i aby wejść do środka trzeba było pokonać otwieraną zdalnie śluzę, po pozytywnym zweryfikowaniu potencjalnego gracza. Wejście do lokalu było okratowane i już na pierwszy rzut oka widać, że trudne do sforsowania. 

 Nagle uruchomiły się syreny. Gdy funkcjonariusze wylegitymowali się do zainstalowanych w lokalu kamer, ze zbiornika na ścianie zaczęła wydobywać się silnie drażniąca substancja chemiczna. Tylko dzięki temu, że krata wejściowa została zabezpieczona przed całkowitym zamknięciem kontrolujący mieli możliwość pokonania śluzy i po wyważeniu drzwi wydostania się na zewnątrz

- wyjaśnia Ryszard Chudy, podinspektor Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie.  

Na miejsce zdarzenia wezwano Policję i Straż Pożarną. Ze względu na odniesione obrażenia funkcjonariusza KAS konieczna była pomoc Pogotowia Ratunkowego.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.