Braniewo. Sprzedawał narkotyki. Grozi 10 lat odsiadki
› policja |
ponad rok temu
8.08.2019 Redakcja elblag.net komentarzy 2 ocen 1 / 100% |
A A A |


Dwie osoby zatrzymane, zabezpieczonych 25 tabletek ecstasy oraz sprzęt służący do porcjowania narkotyków, zarzuty za posiadanie i udzielanie środków odurzających – to efekt działań braniewskich kryminalnych. Czynności w tej sprawie trwają.
Kryminalni zajmujący się rozpracowywaniem środowiska narkotykowego ustalili, że młody mieszkaniec powiatu braniewskiego może posiadać zabronione substancje. Około godz.15:00 funkcjonariusze przystąpili do weryfikacji swoich podejrzeń. Policyjny trop okazał się słuszny. W chwili zatrzymania 21-latek miał przy sobie 25 tabletek ecstasy. Z miejsca interwencji trafił do komendy. Na tym jednak kryminalni nie poprzestali. Mundurowi dotarli także do kolejnego mężczyzny, mieszkańca powiatu braniewskiego,który sprzedał 21-latkowi narkotyki. Chwilę później 23-latek został doprowadzony do jednostki Policji.
W trakcie przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli wagę elektroniczną oraz młynek. Jeszcze tego samego dnia, na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, zatrzymani usłyszeli zarzuty. Młodszy z nich odpowie za posiadanie narkotyków, za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Przestępstwo udzielania ecstasy, o które podejrzany jest 23-latek, zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności. Czynności w tej sprawie trwają.
KPP w Braniewie
Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0
Komentarze
(2)
Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin). |
› pokaż według najstarszych |

ponad rok temu | ocena: 0% | 2 |
oceń komentarz |
wpisy tej osoby | zgłoś do moderacji | zgłoś jako hejt |

ponad rok temu | ocena: 33% | 1 |
oceń komentarz |
wpisy tej osoby | zgłoś do moderacji | zgłoś jako hejt |