› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

komentowane

oceniane

Braniewo. Poszukiwani listami gończymi w rękach kryminalnych

› policja 2 miesiące temu    23.02.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Braniewo. Poszukiwani listami gończymi w rękach kryminalnych

Policjanci z wydziału kryminalnego w przeciągu niespełna trzech godzin dotarli do dwóch poszukiwanych, którzy od zeszłego roku ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyźni opłacili zasądzone im grzywny i dzięki temu uniknęli pobytu w więzieniu.

W trakcie codziennej służby policjanci zarówno z wydziału prewencji jak i kryminalnego, poza zleconymi czynnościami, gromadzą i weryfikują informacje dotyczące poszukiwanych. Mundurowi prowadzili działania, które w szczególny sposób ukierunkowane były na zatrzymanie tych, którzy ukrywając się próbują uniknąć zasądzonej kary. Po ustaleniu, w jakich miejscach mogą przebywać poszukiwani policjanci ruszyli zweryfikować posiadane informacje.

I tak, w przeciągu niespełna trzech godzin kryminalni dotarli do dwóch mężczyzn, którzy od zeszłego roku ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Obaj poszukiwani byli przez sąd na podstawie zarządzenia o ustaleniu miejsca pobytu oraz nakazu doprowadzenia. Tym razem uniknęli jednak ''odsiadki''. Policyjna interwencja nie zakończyła się ich zatrzymaniem, gdyż opłacili zasądzoną grzywnę.

KPP w Braniewie 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.