› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

komentowane

oceniane

Braniewo: Policjanci rozmawiają z najmłodszymi o odblaskach (+ zdjęcia)

› bieżące 9 miesięcy temu    12.10.2017
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Braniewo: Policjanci rozmawiają z najmłodszymi o odblaskach (+ zdjęcia) fot. KPP Braniewo

Policjanci wspólnie z przedstawicielami jednego z marketów budowlanych wyruszają do szkół podstawowych, by ze wszystkimi pierwszoklasistami porozmawiać o ich bezpieczeństwie. W trakcie prelekcji funkcjonariusze podkreślają niezwykle ważną rolę elementów odblasków, a także udzielają cennych rad dotyczących tego, jak unikać zagrożeń na drodze.

W tym tygodniu policjanci rozpoczęli profilaktyczne spotkania z pierwszoklasistami. Celem akcji jest wpojenie najmłodszym użytkownikom dróg zasad bezpiecznego poruszania się po trasach do szkoły oraz podczas powrotu do domu. W tym celu funkcjonariusze, wspólnie z przedstawicielami jednego z braniewskich marketów zawarli porozumienie. Podczas prelekcji, którą prowadzą policjanci uczniowie poznają podstawowe przepisy ruchu drogowego dla pieszych i rowerzystów. Funkcjonariusze podkreślają również ogromną rolę elementów odblaskowych. Podczas, gdy teoretyczny wykład prowadzi policjant, maskotki rozdają odblaski dla maluchów. Kolejne spotkania już wkrótce. W działania zaangażowano szkoły podstawowe z terenu powiatu braniewskiego. Cenne policyjne wskazówki oraz elementy odblaskowe trafią do każdego pierwszoklasisty.

  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW
  Komentarze (0)

  Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
  Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.