› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Bracia dilerzy narkotykowi zatrzymani w Elblągu

› bieżące 18 dni temu    9.05.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Bracia dilerzy narkotykowi zatrzymani w Elblągu fot. KMP Elbląg

Kryminalni z Elbląga zatrzymali dwóch braci podejrzanych o handel narkotykami. Funkcjonariusze znaleźli w ich mieszkaniu znaczną ilość marihuany, amfetaminy oraz pieniędzy, które pochodziły ze sprzedaży narkotyków. Mężczyźni odpowiedzą za posiadanie środków odurzających, a także za ich wprowadzanie do obiegu, w tym sprzedaż małoletnim. Za ten czyn grozi kara na czas nie krótszy od lat 3 do 10 lat pozbawienia wolności.

W środę 4 maja br. kryminalni z Elbląga weszli do jednego z mieszkań przy ul. Słonecznej w Elblągu. Tam zatrzymali dwóch braci w wieku 22 i 23 lat. W mieszkaniu, które zajmowali, policjanci zabezpieczyli 32 gramy marihuany i 8,4 grama amfetaminy, wagę elektroniczną oraz pieniądze (2 540 zł), które pochodziły ze sprzedaży narkotyków.

Śledczy ustalili, że podejrzani sprzedawali środki odurzające nawet dzieciom w wieku niespełna 13 lat. Czynności w tej sprawie nadal trwają. Policjanci wspólnie z prokuraturą wnioskowali do sądu o zastosowanie aresztu wobec zatrzymanych mężczyzn. Jest już decyzja w tej sprawie.

Obydwaj podejrzani spędzą w areszcie najbliższe 3 miesiące. Mężczyźni odpowiedzą za posiadanie środków odurzających, a także za ich wprowadzanie do obiegu, w tym sprzedaż małoletnim. Za ten czyn grozi kara na czas nie krótszy od lat 3 do 10 lat pozbawienia wolności.


Jakub Sawicki, Zespół Prasowy KMP Elbląg

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.