› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Bonus powitalny w STS

› bieżące miesiąc temu    29.10.2020
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Bonus powitalny w STS

Firma STS to największy bukmacher na rynku, który swoją pozycję zawdzięcza między innymi stale rosnącemu gronu klientów. Dlaczego nowi gracze tak chętnie rejestrują swoje konta u tego bukmachera? To proste. Firma STS zapewnia im dostęp do atrakcyjnej promocji startowej, która obejmuje różne bonusy. Dzięki temu gracze mogą łatwiej rozpocząć obstawianie spotkań na platformie bukmachera. Co warto wiedzieć o promocji oferowanej przez firmę STS?

  • Bonus do depozytu

 Pomimo upływu lat bonus do depozytu pozostaje najpopularniejszą promocją bukmacherską. Jej zasady są bardzo proste. Po zakończeniu rejestracji gracz może dokonać pierwszej wpłaty na swoje konto. W tym momencie bukmacher przyznaje graczowi środki bonusowe o równowartości dokonanego depozytu. Tym samym na nowym koncie ląduje dwukrotność wpłaconej kwoty.

 Legalny bukmacher STS oferuje graczom bonus w wysokości 100% do 1200 złotych. Pod względem opłacalności stanowi on jedną z ciekawszych promocji na rynku. Co istotne, żaden STS kod bonusowy nie jest tutaj potrzebny. Bukmacher postawił bowiem na inne rozwiązanie

  1. Aby uzyskać bonus, gracz musi najpierw zarejestrować swoje konto.
  2. STS kod promocyjny jest tutaj zbędny, ponieważ wystarczy zaznaczyć okienko z komunikatem „Chcę otrzymać swój bonus startowy”.
  3. Na tej podstawie algorytm przypisze bonus do zarejestrowanego konta.

 Cała procedura jest więc bardzo prosta i każdy gracz na pewno sobie z nią poradzi.

  • Freebet

 Choć bonus do depozytu ma liczne zalety, wielu graczy bardziej ceni promocję określaną mianem freebetu. Jest to wyjątkowy bonus bez depozytu, który nie wymaga wcześniejszego dokonywania wpłaty. Środki trafiają bowiem na konto gracza od razu po rejestracji.

 Tutaj jednak pojawia się jeden warunek. Mianowicie gracz musi wpisać stosowny kod promocyjny STS podczas zakładania konta. Na szczęście kod STS można znaleźć na stronie internetowej bukmachera! Wystarczy więc tylko skopiować go do formularza, a następnie wysłać wraz z kompletem danych.

 Kod bonusowy STS pozwala więc na uzyskanie dodatkowego bonusu. Co istotne, wysokość freebetu wynosi aż 25 złotych. W porównaniu do konkurencyjnych ofert jest to bardzo atrakcyjna promocja. Niemniej wypłata freebetu wymaga wcześniejszego obrócenia bonusem. Firma STS ustaliła wymóg obrotu na trzykrotność przyznanej kwoty. Oznacza to, że każdy gracz musi obrócić freebetem na sumę 75 złotych.

  • Dodatkowe bonusy

Niekiedy gracze mogą natrafić na ekskluzywny Voucher STS VIP. Taki STS kod widnieje na stronach internetowych, które prowadzą współpracę z bukmacherem. Jeżeli gracz wykorzysta kod VIP podczas rejestracji, uzyska większy bonus startowy. Dlatego warto pamiętać o takiej możliwości!

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. STS S.A. (dawniej Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z o.o.) posiada zezwolenie wydane przez Ministra ds. Finansów Publicznych na urządzanie zakładów wzajemnych. Hazard związany jest z ryzykiem.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.