› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Boją się Egurroli, czekają na Chylińską. Elbląskie cheerleaderki w „Mam talent”

› bieżące ponad rok temu    1.06.2015
Joanna Siudak
komentarzy 0 ocen 12 / 33%
A A A
 Boją się Egurroli, czekają na Chylińską. Elbląskie cheerleaderki w „Mam talent” fot. Ryszard Siwiec

„Najbardziej boimy się oceny Agustina Egurroli. On potrafi wychwycić każde potknięcie, więc stresujemy się występem” – mówi Aleksandra Pałeczko chwilę po tym jak do zespołu Cadmans dotarła informacja o tym, że grupa przeszła do kolejnego etapu show. To jak tancerki z Elbląga zostaną odebrane przez jury programu „Mam talent” przekonamy się już 8 czerwca, wtedy dziewczyny wezmą udział w telewizyjnym castingu w Gdańsku.

Tancerki są w trakcie przygotowań do Mistrzostw Europy w Chirlidingu. To wydarzenie będzie miało miejsce w Chorwacji już 28 czerwca. Chociaż czasu zostało mało i dziewczyny prawie nie wychodzą z sali treningowej, telefon z informacją o tym, że zespół juniorek dostał się do kolejnego etapu castingu sprawił, że na chwilę wszystko zatrzymało się w miejscu.

Oczywiście bardzo się cieszymy. To już nasze drugie podejście do programu. Za pierwszym razem wzięłyśmy udział w precastingu. Wtedy się nie udało. Ale traktowałyśmy to jak rozgrzewkę. Wiedziałyśmy, że jeszcze wrócimy na scenę i damy o sobie znać. I tak się stało. Teraz postaramy się zaprezentować jak najlepiej. Choreografia jest dość trudna, więc mamy nadzieję, że doceni to Aqustin Egurolla.

- mówi Aleksandra Pałeczko z grupy juniorek. Elbląskie chirliderki mają na koncie tytuł Mistrza Europy. W ubiegłym roku w Manchesterze pokonały kilkanaście drużyn, w tym typowany do zwycięstwa zespół z Niemiec. Trenerka elbląskiej drużyny liczy, że po tylu sukcesach dziewczyny po prostu zaprezentują to co potrafią.

Wciąż doskonalimy się, z roku na rok dziewczyny robią postępy, więc liczymy na pozytywny odbiór zespołu. Występ przed kamerami wiąże się z dużymi emocjami, słynne przyciski z napisami „TAK” i „NIE” niektórym dziewczynom już śnią się po nocach. Możliwość zaprezentowania się przed szeroką publicznością to dla nas nagroda za godziny spędzone na parkiecie. Byłoby nam bardzo miło, gdybyśmy zostały docenione.


- mówi Aneta Orłowska z Centrum Tańca Cadmans.

Przypomnijmy, w 2014 roku elblążanki na Mistrzostwach w Wielkiej Brytanii reprezentowały Polskę w trzech kategoriach. Tancerki zdobyły tytuł mistrzyń Europy w kategorii mini POM Dance. Na najwyższym podium mistrzostw, stanęły wówczas Pola Stołowska i Magdalena Konczewska – dziewczyny zdobyły tytuł mistrzyń Europy w kategorii duet POM Dance Senior.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.