› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Bo kobietom się należy

› moda i styl życia ponad rok temu    1.03.2016
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
Bo kobietom się należy fot. nadesłane

Taniec to sposób na odstresowanie, aktywny relaks i świetną zabawę dlatego właśnie tanecznie warto uczcić Dzień Kobiet. Centrum Tańca Promyk zaprasza w sobotę, 5 marca na świętowanie wypełnione tańcem, ale nie tylko.

Spośród wielu form tańca organizatorzy specjalnie dla pań wybrali dwie. Pierwszą z nich jest zumba, która doskonale działa na wygląd i samopoczucie. W zumbie zaangażowane są wszystkie partie ciała, spalana jest tkanka tłuszczowa, a cała sylwetka ulega wysmukleniu i wyrzeźbieniu. Jedna godzina takiego tańca to ok. 600 spalonych kalorii.

- Zumba to proste kroki taneczne, ciekawe kombinacje ruchów i ekscytująca muzyka, która dodatkowo twarzy atmosferę i totalnie porywa nas do zabawy – mówi instruktorka Patrycja Dyrmo-Kowalczyk. – W trakcie zajęć wyzwalają się endorfiny czyli hormony szczęścia, które powodują uśmiech na twarzach uczestniczek,utrzymujący się jeszcze długo po zajęciach.

Drugą formą tańca, królującą na Dniu Kobiet będzie salsa, czyli żywiołowy taniec łączący afrykańskie i karaibskie rytmy z domieszką jazzu. Po takich zajęciach każda uczestniczka poczuje się zmysłowo i kobieco.

- Podczas imprezy jedna z sal zostanie zaaranżowana na mini studio fotograficzne, gdzie profesjonalny fotograf, zrobi dla chętnych pań pamiątkowe zdjęcie. Panie zainteresowane zdjęciami zapraszamy od godz. 17:30 – mówi Joanna Karpiku z CT „Promyk" – Będzie można też odstresować się za pomocą metody Biofeedback czy dowiedzieć o nowoczesnym trening mózgu od Aleksandry Hawel z Instytutu NeuroRozwoju.

Ponadto w programie zajęcia z samoobrony dla kobiet oraz konkurs z atrakcyjnymi nagrodami, m.in. karnetami na zajęcia w Centrum Tańca Promyk, zaproszeniem na The Metropolitan Opera do Kina Światowid czy na profesjonalny masaż w Synergia Soul&Body Space u Agnieszki Wasilewskiej. A wszystko to w towarzystwie bufetu owocowego i szampana.

Start w sobotę, 5 marca. O godz. 17.30 – sesja zdjęciowa, od godz. 18.00 zajęcia – salsa, samoobrona, zumba. Koszt imprezy: 5 zł/os.

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.