› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Bezpłatne konsultacje kolorystyczne z designerem w Elblągu

› poradnik 11 miesięcy temu    19.07.2019
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Bezpłatne konsultacje kolorystyczne z designerem w Elblągu

Zupełnie bezpłatne konsultacje z designerem organizowane przez popularną markę farbiarską Tikkurila odbędą się 19 lipca w studiu koloru FALKON przy ul. Malborskiej 52. Profesjonalny projektant będzie w godzinach 11:00 - 16:00 udzielać porad dotyczących doboru kolorów do domowych wnętrz.

Nasze doświadczenia pokazują, że osobom planującym malowanie ścian nie brakuje pomysłów, ale często mają one problemy przy podjęciu ostatecznej decyzji dotyczącej kolorów, które chcą wprowadzić do swoich mieszkań. Nasz designer pomoże rozwiać wątpliwości i zaproponuje konkretne produkty, które najlepiej sprawdzą się w poszczególnych domowych pomieszczeniach

- komentuje Małgorzata Skąpska, kierownik komunikacji marketingowej i PR Tikkurila Polska.

Spotkanie z designerem ma charakter otwarty i jest bezpłatne. Dedykowane jest wszystkim, którzy poszukują pomysłów zarówno na większe remonty, jak i mniejsze metamorfozy własnego M. Konsultacje z projektantem to jednak nie wszystko – odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z wieloma inspiracjami kolorystycznymi i przekonać się, jak konkretne odcienie i zestawienia barw wyglądają na żywo. Podczas spotkania będzie też możliwość skorzystania z usługi Tikkurila Color Service, pozwalającej na dokładne dopasowanie koloru farby do dowolnego przedmiotu – ulubionej narzuty, poduszki, zasłony itp. Na miejscu można będzie od razu kupić potrzebne do remontu produkty z oferty Tikkurila.

Harmonogram najbliższych spotkań z designerami znajduje się na stronie:

https://www.tikkurila.pl/farby_dekoracyjne/porady/porada_designera.

Produkty Tikkurila dostępne są w sprzedaży w około 40 krajach od ponad 150 lat. Firma powstała w 1862 r. w Finlandii, a w Polsce obecna jest od 1998 roku. 

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.