› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Bezpłatna komunikacja miejska i dodatkowe kursy podczas Dni Elbląga fot. Bartłomiej Ryś

Z okazji Dni Elbląga przygotowaliśmy dla mieszkańców i gości bezpłatną komunikację miejską oraz dodatkowe kursy autobusów po zakończeniu głównych koncertów.

Bezpłatne przejazdy

W dniach 26–28 czerwca 2026 r. (piątek–niedziela) wszystkie przejazdy komunikacją miejską w Elblągu będą bezpłatne.

Dodatkowe autobusy po koncertach

Aby ułatwić uczestnikom powrót do domu, po zakończeniu głównych koncertów zostaną uruchomione dodatkowe kursy autobusów.

Autobusy będą podstawiane w pobliżu skrzyżowania ul. Warszawskiej i ul. Grochowskiej:

  • 26 i 27 czerwca (piątek i sobota) – około godz. 22:00,
  • 28 czerwca (niedziela) – około godz. 23:00.

Dodatkowe autobusy pojadą trasami zbliżonymi do regularnych linii 12, 15 i 21, zapewniając dojazd m.in. w kierunku al. Odrodzenia, al. Grunwaldzkiej, ul. Grottgera, ul. Bema oraz ul. Ogólnej.

Trasy dodatkowych kursów

Linia nr 12

Wyspa Spichrzów (Warszawska) → Wyszyńskiego → pl. Słowiański → Robotnicza → Brzeska (Piłsudskiego) → Dąbka → Odrodzenia → Mazurska → Trasa Unii Europejskiej → Radomska → Wyspa Spichrzów (Warszawska)

Linia nr 15

Wyspa Spichrzów (Warszawska) → Wyszyńskiego → Tysiąclecia → Grunwaldzka → Grottgera → Bema → Grota-Roweckiego → 12 Lutego → Dąbka → Brzeska → Trasa Unii Europejskiej → Radomska → Wyspa Spichrzów (Warszawska)

Linia nr 21

Wyspa Spichrzów (Warszawska) → Wyszyńskiego → Tysiąclecia → Hetmańska → 12 Lutego → Dąbka → Piłsudskiego → Królewiecka → Fromborska → Ogólna → Konopnickiej → Niepodległości → Dąbka → Brzeska → Trasa Unii Europejskiej → Radomska → Wyspa Spichrzów (Warszawska)

Uwaga – zmiany na linii nr 14

W związku z czasowym zamknięciem fragmentu ul. Warszawskiej dla ruchu, wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu autobusów linii 14.

Zmiany będą obowiązywać:

  • 26 czerwca (piątek) – od godz. 17:00 do około 2:00,
  • 27 i 28 czerwca (sobota i niedziela) – od godz. 12:00 do około 2:00.

W tym czasie autobusy linii nr 14 będą kursowały w obu kierunkach po skróconej trasie do i z pętli przy ul. Warszawskiej.

Zachęcamy do korzystania z bezpłatnej komunikacji miejskiej i życzymy udanej zabawy podczas Dni Elbląga!

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
    ZADOWOLONY
  • 0
    ZASKOCZONY
  • 0
    POINFORMOWANY
  • 0
    OBOJĘTNY
  • 0
    SMUTNY
  • 0
    WKURZONY
  • 0
    BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.