› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - KIM 09.2019

Bezpieczne Wakacje w Ruchu Drogowym – konkurs rozstrzygnięty!

› policja ponad rok temu    29.06.2020
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Bezpieczne Wakacje w Ruchu Drogowym – konkurs rozstrzygnięty!

Wakacje to wymarzony relaks dla małych i dużych. Jest to również czas wzmożonego ruchu na drogach. Wiedzą o tym nie tylko policjanci ale również dzieci. Jak zadbać o swoje bezpieczeństwo podczas podróży – przypominają elbląskie przedszkolaki uczestniczące w konkursie „Bezpieczne Wakacje w Ruchu Drogowym". Pod okiem swoich opiekunów  dzieci wykonały prace plastyczne przywołujące te zagadnienia.

Komisja konkursowa wyróżniła dwie prace plastyczne. Pierwszą wyróżnioną wykonały dzieci Aleksandra Gradowska i Aleksander Wawryszuk z Przedszkola nr 21 w Elblągu. Praca pod opieką nauczycielki Doroty Zgadzaj nosi tytuł „Na ulicy ruch jest wielki". Przesłaniem i motywem powstania tej pracy był ruch samochodowy. Drugą wyróżnioną pracę wykonała Laura Częczek z Przedszkola nr 24 w Elblągu, pod opieką Alicji Humla.

Komisja nagrodziła również prace plastyczne wykonane przez Amelię Kaliszewską, Lilianę Wojtkowską, Zuzannę Pinszke, Fabiana Wiśniewskiego, Laurę Piszak, Paulinę Jurewicz, Kingę Tkaczyk, Jakuba Tkaczyk, Hannę Budziwojską z Przedszkola nr 15, Alicję Kudosz z Przedszkola nr 8, Igę Wiktorowską z Przedszkola nr 4, Zofię Błażejewską z Przedszkola nr 13, Amelię Makowską z Przedszkola Niepublicznego WIKI, Dominikę Szwarc, Klarę Michałowską, Hannę Prątnicką, Nelę Chraniuk z Przedszkola nr 23, pracę wspólną Natalii Nowak, Julii Anuszek, Izabeli Dziwulskiej z Przedszkola nr 24, pracę wspólną dzieci z Przedszkola nr 31 oraz pracę wspólną grupy III z Przedszkola nr 5. Nagrody i dyplomy zostaną przekazane do placówek na początku przyszłego tygodnia. Konkurs koordynował i organizował zespół policjantów, zajmujących się profilaktyką z ramienia Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Elblągu. Gratulujemy wyróżnionym i nagrodzonym.

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.