Aż 4 medale dla zawodników KO PARK Elbląg w mistrzostwach Polski!

› sport ponad rok temu    25.02.2019
Redakcja elblag.net
Aż 4 medale dla zawodników KO PARK Elbląg w mistrzostwach Polski! fot. KO PARK Elbląg

Aż 4 medale wywalczyli zawodnicy KO PARK Elbląg podczas Amatorskich Mistrzostw Polski MMA i K1 oraz Mistrzostw Polski Submission Only, które odbyły się w dniach w dniach 23-24 lutego w Amber Expo Gdańsk.

Był to poważny a przy tym bardzo udany sprawdzian zarówno dla zawodników, jak i trenerów, tym bardziej, że po raz pierwszy startowali pod szyldem KO PARK Elbląg. 4 startujących zawodników przywiozło aż 4 medale!

W formule MMA wystartowali Paweł Czajka (do 66 kg), Kacper Dzikiewicz (do 84 kg) i Sylwester Angowski (do 77 kg). Sylwester Angowski zdobył brązowy medal po dwóch bardzo dobrych walkach, w których pokazał swój charakter. Kacper Dzikiewicz zdobył srebro. W pierwszej walce zwyciężył przed czasem. W finale zabrakło mu trochę szczęścia, choć po pierwszej rundzie był faworytem. Paweł Czajka sięgnął natomiast po złoto, pokazując w swoich walkach wyczucie dystansu, świetną obronę przed obaleniami oraz piękny kunszt bokserski. W finale zakończył walkę w pierwszej rundzie pięknym atakiem na korpus.

W Mistrzostwach Polski Submission Only w kategorii "zaawansowani do 87,9 kg" wystartował Karol Gęstwicki, który wywalczył srebrny medal po dogrywce w finale.

Walecznych zawodników dopingowali kibice, którzy przyjechali z Elbląga.