› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Awantura pod dyskoteką Oxiden. Trzej mężczyźni zatrzymani

› bieżące ponad rok temu    2.10.2013
Redakcja elblag.net
komentarzy 4 ocen 5 / 100%
A A A
Awantura pod dyskoteką Oxiden. Trzej mężczyźni zatrzymani fot. elblag.net

26-letni Jakub Z., 34-letni Paweł Z. oraz 32-letni Radosław H. zostali zatrzymani przez kryminalnych. Zatrzymanie było efektem awantury, którą sprawcy wszczęli przed lokalem Oxiden. Podczas niej pracownikom ochrony grozili pozbawieniem życia. Pisaliśmy o tym wydarzeniu wczoraj na łamach elblag.net

Awantura miała początek w piątkową noc, gdy trzech mężczyzn chciało "za darmo" wejść do jednego z lokali przy ul. Grażyny. Doprowadziło to do sprzeczki z ochroną klubu. W konsekwencji mężczyźni nie zostali wpuszczeni do dyskoteki. Po tym, zaczęli odgrażać się ochroniarzom. Groźby te były na tyle poważne, że wzbudziły w nich obawę spełnienia. Mężczyźni grozili im pobiciem, a nawet pozbawieniem życia.

Następnego dnia nad ranem, tym razem na parkingu przed lokalem, grupa osób wychodzących z lokalu obrzucała pracowników ochrony. Po tym zdarzeniu na miejsce wezwano policję. Kamienie, którymi rzucali sprawcy uszkodziły kilka zaparkowanych samochodów. Uszkodzenia to głównie wybite lub pęknięte szyby oraz uszkodzenia w karoserii. Policjanci zatrzymali 3 mężczyzn: 26-letniego Jakuba Z., 34-letniego Pawła Z. oraz 32-letniego Radosława H.

Ten ostatni został zatrzymany w Gdańsku i przewieziony do Elbląga. Cała trójka usłyszała już zarzuty kierowania gróźb karalnych. 32-letni Radosław H. dodatkowo usłyszał zarzut udziału w "zbiegowisku, którego sprawcy wspólnymi siłami dopuszczają się zamachu na mienie". Podczas tej sytuacji uszkodzeniu uległo 6 zaparkowanych tam pojazdów. Mężczyźni odpowiedzą teraz przed sądem.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (4)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Riko
ponad rok temu ocena: 0%  4
Kolejna mordowania!
~ mmaa
ponad rok temu ocena: 78%  3
Paru idiotom przypomniały się stare czasy do których nie ma już powrotu .Tylko kto wiedział że czasy się zmieniły skoro w pudle jak było tak jest .
~ Koniec
ponad rok temu ocena: 25%  2
"Cała trójka usłyszała już zarzuty kierowania gróźb karalnych..." to teraz każdy kto się nawali w oxidenie z automatu dostaje zarzut kierowania gróźb karalnych???
~ >.<
ponad rok temu ocena: 70%  1
Chcieli wejść do klubu za darmo, czyli nie koniecznie byli nawaleni, człowieku czytaj ze zrozumieniem i co ważne POMYŚL, zanim zaczniesz bez sensu komentować. Z resztą jestem bardzo ciekawa, czy byłbyś zadowolony, jeśli byłbyś właścicielem jednego z tamtych aut, albo jeśli groźby były kierowane w Twoją stronę.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.