› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Awantura o miejsce parkingowe zakończyła się bójką

› bieżące 8 miesięcy temu    12.01.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Awantura o miejsce parkingowe zakończyła się bójką fot. KMP Elbląg

Awantura o parkowanie przerodziła się niemal w bijatykę. Pewien mężczyzna zwrócił drugiemu uwagę na temat parkowania jego pojazdu a właściwie nieumiejętności w tym zakresie. Między mężczyznami chwilę później doszło do sprzeczki, przepychanek a w konsekwencji jeden z nich użył wobec drugiego gazu pieprzowego.

Gdy na miejsce przyjechał policyjny patrol okazało się, że 67-letni mężczyzna, któremu zwrócono uwagę miał wyjąć z bagażnika auta kij bejsbolowy i nim straszyć swojego adwersarza. Policjanci pouczyli obie strony a także zabezpieczyli kij bejsbolowy a wobec mężczyzny, który posługiwał się tym narzędziem skierowali wniosek do sądu.

Sama sytuacja miała miejsce w październiku ubiegłego roku. Dziś znamy jednak wyrok jaki w niej zapadł. Sąd skazał 67-latka na 1000 złotych grzywny oraz przepadek wspomnianego narzędzia popularnej za oceanem gry zespołowej.

nadkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Kodeks Wykroczeń Art. 50a.

Posiadanie w miejscu publicznym niebezpiecznych przedmiotów

§ 1. Kto w miejscu publicznym posiada nóż, maczetę lub inny podobnie niebezpieczny przedmiot, a okoliczności jego posiadania wskazują na zamiar użycia go w celu popełnienia przestępstwa, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny nie niższej niż 3.000 zł

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 2
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ AlojzyBąbel
8 miesięcy temu 1
Ludzie to idioci nie umieją jeździć parkować i brak w nich tolerancji do drugiego człowieka.W ogóle nie używają mózgu.Stoję sobie na spokojnie i wkoło mnie jest sporo miejsca do ominięcia a pajac na mnie trąbi i jeszcze z pyskiem do mnie! Brak mózgu i logicznego myślenia a wystarczyło mnie ominąć! Większość bym wysłał na kolejny egzamin bo naprawdę nie umieją jeździć!!!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.