› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

komentowane

oceniane

Artysta z Neapolu wystąpi w dwóch włoskich lokalach na elbląskiej starówce

› zapowiedzi 4 miesiące temu    17.06.2019
Marcin Mongiałło
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Artysta z Neapolu wystąpi w dwóch włoskich lokalach na elbląskiej starówce fot. Pagano.pl

Luigi Pagano pochodzi z Neapolu. Jak wielu Włochów jest utalentowany muzycznie. Grał z Paulem McCartneyem, występował z największymi gwiazdami kina, koncertował na całym świecie. Wkrótce zaśpiewa również w Elblągu. Już w najbliższą sobotę, 22 czerwca, będzie koncertował w dwóch włoskich lokalach na elbląskiej starówce. Będziecie mogli go usłyszeć w Amore Mio oraz w Molto Bene.

Do Polski sprowadziła go... miłość. Pond 20 lat temu koncertując w Omanie poznał Agnieszkę (również wokalistkę). Para wkrótce wzięła ślub i postanowiła zamieszkać w Polsce, pod Skierniewicami.

Luigi Pagano gra na gitarze akustycznej i śpiewa. Polakom przybliża światowe standardy oraz włoskie – mniej lub bardziej znane – przeboje. Robi to m.in. występując gościnnie w programie “Jaka to melodia”. Juz 22 czerwca będziecie mieli okazję posłuchac go na żywo w Amore Mio i Molto Bene przy ul. Stary Rynek w Elblagu. Wstep jest wolny, ale nie obędzie się bez rezerwacji stolika. Raczej trzeba się pośpieszyc, bo chętnych, aby sposłuchać włoskiej muzyki na żywo jest w elblągu wielu...

Na występy nie ma biletów ale... chyba trzeba rezerwować stolik w Amore Mio lub Molto Bene. Artysta spacerował bowiem będzie między ogródkami, od stolika do stolika, przecież na wakacjach we Włoszech właśnie tak spędza się letnie wieczory.

Jak zarezerwować stolik na sobotę? Najszybciej przez Messengera. Napiszcie na ile osób, w środku czy może na ogródku. Napiszcie też,  co dla Was przygotować na powitanie.

– informują organizatorzy. 

Koncert rozpocznie się 22 czerwca 2019 r. około godziny 18.00 i potrwa około 3 godziny.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.