› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

komentowane

oceniane

Arek z Elbląga zmarł w Anglii. Rodzina nie ma pieniędzy na sprowadzenie ciała

› daj znać ponad rok temu    1.03.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 14 ocen 0 / 0%
A A A
Arek z Elbląga zmarł w Anglii. Rodzina nie ma pieniędzy na sprowadzenie ciała

Arkadiusz Kiciak zmarł w Liverpoolu. Tam znajduje się Jego ciało. Koszt transportu przekracza możliwości finansowe rodziny. Organizują więc zbiórkę funduszy na www.zrzutka.pl. Potrzeba 8 tys. zł. 

Nel Cybulska na prośbę rodziny na zrzutka.pl zorganizowała zbiórkę funduszy. Tak napisała o całej sytuacji.  

W dn. 27.02.2018r. Umarł mój Kochany Kuzyn Arek Kiciak. Jego ciało znajduje się obecnie w Liverpoolu, ale Arek sercem związany był bardzo silnie z rodzinnym Elblągiem, gdzie czeka na niego Mama. 
Niestety koszt transportu jego ciała jest bardzo wysoki, dlatego jego przyjaciel zorganizował zbiórkę w zagranicznym serwisie. Na Waszą prośbę tworzę zbiórkę na polskiej stronie, gdzie wpłat będzie można dokonywać w złotówkach, bez potrzeby przeliczania waluty.

Wszelkie środki, które nie zostaną wydane na załatwienie formalności związanych z pochowaniem Arka, zostaną przekazane jego mamie, która dotychczas była wspierana finansowo przez syna, a dziś potrzebuje naszej pomocy, żeby móc normalnie żyć.
Proszę nawet o symboliczne wpłaty oraz o rozpowszechnianie informacji o zbiórce.

Na ten apel już odpowiedziało 102 osoby i wpłaciły 3 tys. 672 zł (stan na dziś -  1 marca godz. 11.40).  Potrzeba 8 tys. zł. 

Pod prośbą o wsparcie pojawiły się komentarze ze słowami otuchy. 

Bardzo mi przykro.. mam nadzieję, że chociaż trochę pomogę. 


Okropna tragedia.. wyrazy współczucia rodzinie. Gardło ściska i kłuje serce na takie straszne wieści.. 


Wracaj do domu... 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 8

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 2
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 2
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 3
  BRAK SŁÓW
Komentarze (14)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ j
ponad rok temu ocena: 50%  14
mam nadzieję że pani Nela rozliczy się z zebranych pieniędzy, przedstawi dokumenty jakie były koszty? bo samo stwierdzenie że przekaże rodzinie nie są wystarczające
~ Iza
ponad rok temu ocena: 0%  13
Ludzie opanujcie sie.Stała sie tragedia!Po prostu pomóżcie jesli możecie bez zbędnych komentarzy.
~ OLA
ponad rok temu ocena: 100%  12
Jest też angielska zbiórka... Więc tam już jest prawie 10 tyś zlotych
~ D.G
ponad rok temu ocena: 33%  11
Do Bobik: Ee ,, osioł. Sie nie znasz , to sie nie wpieda..... Zazdrosny jestes, kiedys na ciebie może bedzie zbiórkę zrobić, czekaj cierpliwie. Jesteś bez mózgiem,właściwie do twojej głupoty nic nie mam,debili też trzeba tolerować..to też są ludzie a ty jesteś właśnie debilem. Nie żartuj sobie z czyjeś krzywdy,słabe to jest co sobą reprezentujesz
~ iza
ponad rok temu ocena: 25%  10
trzeba pomóc tej rodzinie to na pewno, żeby nikt nie potrzebował takiej pomocy, nigdy nie wiadomo po jakiej stronie w życiu się znajdziemy.
~ ...!
ponad rok temu ocena: 40%  9
Znam ten ból byliśmy z rodziną w podobnej sytuacji z tym że brat zginol w wypadku samochodowym we Wrexham i ściągnięcie ciała kosztowało 6tys zł.Firma Glob ściągała i serdecznie nie polecam
~ ...
ponad rok temu ocena: 0%  8
Do Kjh tchurzem to jesteś ty wypisywać takie rzeczy.
~ Kasia
ponad rok temu ocena: 22%  7
Życie w Anglii nie jest tanie a skoro pomagał mamie to za dużo z pewnością nie zostawało. Dla jednego 8 tyś złotych to nic ale dla niektórych to kwota jakiej w życiu na oczy nie widzieli. Moja mama dostaje tyle emerytury przez 8 miesięcy. Ludzie opamiętajcie się. Nie żyje człowiek. Trochę szacunku.
~ Lucy
ponad rok temu ocena: 63%  6
To niewiarygodne. Arek był wspaniałym człowiekiem. Pelnym empatii. Zawsze potrafil pocieszyć. Nie moge uwierzyć w to, ze zrobil coś tak radykalnego... Ta tragedia powinna uświadomić nas wszystkich, żebyśmy bardziej zwracali uwagę na ludzi obok nas. Ktoś moze potrzebować naszej pomocy
~ kut
ponad rok temu ocena: 45%  5
Tragedia jest, ale zastawiam sie nad jednym, przeciez on zarabial tam pieniadze, to co wszystko przezeral? Zadnych oszczednosci?
~ Ona.
ponad rok temu ocena: 67%  4
Studiował!!!!Nie"przezeral"a studiował...
~ Nel
ponad rok temu ocena: 63%  3
Dziękuję za udostępnienie. Na chwilę obecną jest już prawie 5000zł. Tak jak w tekście powyżej, środki które pozostaną, będą przeznaczone dla mamy Arka, która dotychczas finansowo wspierał syn. Proszę o powstrzymanie się od złośliwości.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.