› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

komentowane

oceniane

Aktywuj się z MOSiR-em na krytej pływalni

› sport 6 miesięcy temu    11.01.2019
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Aktywuj się z MOSiR-em na krytej pływalni

Prowadzona przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji akcja promująca zdrowy styl życia Aktywuj się z MOSiR-em trwa nadal. W 2019 roku zapraszamy m.in. do skorzystania z zajęć na krytej pływalni przy ul. Robotniczej.

Rozpoczęty niedawno nowy rok, skłonił zapewne wielu z nas do poczynienia postanowień w kwestii poprawienia swojej sylwetki i zmiany dotychczasowych nawyków żywieniowych. Wspaniałym sposobem na poprawę kondycji fizycznej jest wszelka aktywność prowadzona w wodzie. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował ofertę takich zajęć na krytej pływalni przy ul. Robotniczej. Są to Aqua Fitness oraz Aerobik w wodzie dla seniorów.

Aqua Fitness to wspaniała forma treningu całego ciała, który zmierza do osiągnięcia maksymalnej sprawności fizycznej, przy wykorzystaniu różnorodnych form ruchowych w wodzie. Ćwiczenia dostosowane są do możliwości, gustu i oczekiwań uczestników. Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek o godz. 20:00 oraz w poniedziałek i środę o godz. 9:00. Wszystkim zapracowanym w tygodniu polecamy zajęcia w niedzielę na godz. 16:30. Bilet wstępu na jedne zajęcia to koszt 20 zł. Możliwy jest także zakup karnetu w kwocie 90 zł za 8 wejść w miesiącu lub 60 zł za 4 wejścia w miesiącu.

Aerobik dla seniorów to druga z propozycji zajęć na basenie. Są to zajęcia na pływalni, w ramach których wykonywany jest szereg ćwiczeń specjalnie przygotowanych dla grupy wiekowej powyżej 60 roku życia. Aearobik w wodzie łączy w sobie gimnastykę korekcyjną z fitnessem i elementami pływania. Dodatkowo jest to świetna metoda na bezbolesne i skuteczne usprawnianie poszczególnych części ciała po różnego rodzaju kontuzjach czy operacjach. Wyporność wody powoduje, że ciało wydaje się lżejsze, a stawy odciążone. Z drugiej strony, opór, jaki stawia woda sprawia, że w każdy wykonywany ruch musimy wkładać więcej siły.

Aerobik dla seniorów odbywa się w każdą sobotę o godz. 11:00 i 12:00 na Krytej Pływalni przy ul. Robotniczej. Cena biletu wynosi 6 zł i obejmuje 30 minut zajęć oraz 30 minut pływania dowolnego.

Więcej informacji można uzyskać w kasie pływalni, pod nr tel. 55 625-63-90.

MOSiR w Elblągu

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.