› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

[Aktualizacja] Elbląg. Mężczyzna chciał skoczyć z mostu do rzeki. Ruch samochodowy został wstrzymany

› zagrożenia i utrudnienia ponad rok temu    6.03.2020
Redakcja elblag.net
komentarzy 10 ocen 6 / 100%
A A A
[Aktualizacja] Elbląg. Mężczyzna chciał skoczyć z mostu do rzeki. Ruch samochodowy został wstrzymany fot. Roman Gagjew

5 marca 2020 r. ok. godziny 17.20 wstrzymano ruch samochodowy na moście drogowym w ciągu Alei Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Tysiąclecia w Elblągu. Powodem takiej decyzji było zachowanie mężczyzny, który próbował popełnić samobójstwo (chciał skoczyć z mostu).

Na miejsce przyjechała straż pożarna oraz policja. Nasz Czytelnik, pan Wojciech, który poinformował nas o zdarzeniu, zwrócił uwagę na to, że negocjator policyjny próbował podjąć dialog z mężczyzną. Więcej informacji wkrótce. 

Aktualizacja

Około godz. 19.30 (5 marca) policja przerwała neogocjacje z potencjalnym samobójcą. Mężczyzna odstąpił od podjęcia próby samobójczej. Ruch samochodowy został przywrócony. Służby ratownicze są wyczulone na podobne sytuacje, tym bardziej, że nie tak dawno (7 stycznia 2020 r.) próbujący popełnić samobójstwo mężczyzna skoczył do wody. Na szczęście udało się go uratować. Został w krótkim czasie wyciągnięty z rzeki. Oprócz utonięcia był zagrożony hipotermią. Został przewieziony do szpitala. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 14

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 4
  ZASKOCZONY
 • 5
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 2
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 2
  BRAK SŁÓW
Komentarze (10)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Dede
ponad rok temu ocena: 100%  10
Gdyby chciał skoczyć, to by skoczył. To tylko kolejny dramaturg szukający atencji niczym mała dziewczynka.
~ richard
ponad rok temu 9
Wróbel to tylko ptaszek,Jaruś to SĘP-is nikt inny jak właśnie oni doprowadzają co niektórych do takiego stanu,stanu bezsilności,bezradności i niemocy. 1600 ććzł na miesiąc? 1000 to opłaty rtv ,energia,gaz,pzu.tel.czynsz (ew.podatek)itp.Dziwię się jak niektórzy dają sobie z tym radę?Jak ja sam daję sobie radę.Nie mam dzieci na które mógłbym dostać 500+, z MOPS_u nie dostanę żadnego wsparcia bo dochód w rodzinie przekracza ''3zł''na osobę,3zł.NIE 30zł czy 300 ale 3zł.Przyznam że czasami miewam myśli samobójcze,ale (chyba)powstrzymuje mnie WIARA i to że naraziłbym bliskich na koszta,a są tak samo nie majętni jak ja.Żal mi zostawić dzieci,chociaż są dorośli i je kocham,żal zostawić wnuki bez których godzina,dzień (chociaż broją i szkudzą)to czas pusty,nic nie znaczący,do niczego!Więc co mi pozostaje? trwać w tym marazmie i spokojnie czekać na śmierć,naturalną(oby nie długo)bo podobno za samobójstwo nikt nie dostanie żadnych pieniędzy,a ja nie chcę by ktokolwiek z moich bliskich ponosił z m
~ STOP USTAWIE 447
ponad rok temu ocena: 0%  8
Nie jestem za PiS po sld razem.....Wiesz że za po było najwięcej samobójstw? Dalej głosujcie na żydo komunę!
~ aleja, ulica. plac
ponad rok temu ocena: 0%  7
" Jak powinno się pisać nazwę ulicy: Aleja Niepodległości czy też aleja Niepodległości? Wokół tej sprawy jest wiele zamieszania wśród moich współpracowników. Proszę o przedstawienie mi zasad pisowni tej nazwy własnej. Czy ma może jakieś znaczenie, że jest to aleja, a nie aleje?? Piszemy aleja Niepodległości i Aleje Niepodległości. Słowo aleja w nazwach ulic pisane jest wielką literą, gdy występuje w liczbie mnogiej. Mirosław Bańko"
~ Vesper
ponad rok temu ocena: 100%  6
Smutne jest to, że tyle osób nie chce żyć. Świadczy to o kondycji naszego społeczeństwa. Świadczy też o tym, że świat poszedł w złym, bardzo złym kierunku. Starają się nam wmówić, że to z dobrobytu. BzDura, fałsz. Coraz mniej jest prawdziwych uczuć, a coraz więcej sztuczności, szpanu, kłamstwa. Coraz bardziej liczy się hajs, coraz mniej wrażliwość. SZAMBO.
~ No problem.
ponad rok temu ocena: 56%  5
A niech skacze.
~ Czytelnik
ponad rok temu ocena: 100%  4
Znowu ? Popularny ten nasz most.
~ Jakby co ?
ponad rok temu ocena: 29%  3
Odkad zmienili nazwe ulicy to zaczely sie tam czeste proby samobujcze, czy to daje do myslenia ?
~ Ali Al Ahmadi
ponad rok temu ocena: 23%  2
To na pewno z dobrobytu zafundowanego nam przez Wróblewskiego
~ ewa
ponad rok temu ocena: 82%  1
A sam sobie funduj DOBROBYT z jakiej racji Wroblewski ma ci go zapewnic
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.