› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

komentowane

oceniane

Ruszyła Akcja „Posesja” 2019, wiemy od jakich ulic rozpoczęto kontrolę

› bieżące 5 miesięcy temu    25.03.2019
Informacja prasowa
komentarzy 9 ocen 0 / 0%
A A A
Ruszyła Akcja „Posesja” 2019, wiemy od jakich ulic rozpoczęto kontrolę

Dzisiaj (25.03) ruszyła akcja pod nazwą „Posesja 2019". Są to działania służb miejskich, które pogrupowane w komisje, patrolują różne części miasta. Są one złożone z administratorów, policjantów i strażników miejskich. Mają na celu kontrolowanie porządku.

W akcję jak co roku zaangażowani są dzielnicowi. To oni współuczestniczą w sprawdzaniu wyglądu poszczególnych ulic, budynków, czy też tego, co dzieje się na zapleczach sklepów i innych obiektów. Akcja posesja to również okazja do tego by podzielić się swoimi uwagami z administratorem danego terenu. Podczas działań sprawdzane jest także oznakowanie drogowe, ewentualne uszkodzenia chodnika czy jezdni. Wszystkie te rzeczy wpływają na bezpieczeństwo mieszkańców.

Dzisiaj w ramach akcji sprawdzane są następujące ulice: Teatralna, 12 Lutego, Hetmańska, Tysiąclecia, Piłsudskiego, Płk. Dąbka, Ogólna, Legionów, Łęczycka, Bema, Orzeszkowa,  Sienkiewicza, Górnośląska, Traugutta, Moniuszki i Marymoncka.

„Posesja 2019" potrwa do do 29 marca wtedy też poznamy wyniki kontroli.

Jakub Sawicki, Zespół Prasowy KMP w Elbląg

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (9)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Oburzona
5 miesięcy temu 9
No rzeczywiście kultura.. Pismo zaczynające się od zwrotu Brudasie. Jestem ciekawa kto te karteczki roznosi... Nie życzę sobie żeby w ten sposób zwracać się do ludzi. P. S mam remont i na pewno nie posprzątam. W końcu jak na brudasa przystało
~ elblążanin
5 miesięcy temu 8
Łaża nie wiadomo gdzie w centrum, idzcie pod most na Modrzewinę tam to syf jest straszny i wielu innych miejscach,Okrężna itd.Straz miejska i ci co smieci zbierają za nasze ogromne opłaty i zaróbcie na swoje pensje uczciwie!!!!!!!!111111111
~ potrzebna interwencja
5 miesięcy temu ocena: 100%  7
Błagam zajrzyjcie od strony ogrodu na wysokości przed posesją Łódzka 30
~ qaz
5 miesięcy temu ocena: 100%  6
Zapraszam na parking przy ul. Kwiatkowskiego jedno wysypisko śmieci. Ciekawe komu wystawią mandat "Prezydentowi" zacznijcie akcję od swojego podwórka (miasto) a potem kontrolujcie innych.
~ Sor
6 miesięcy temu ocena: 0%  5
Straż miejska raczej Straż Wiejska nie wierzę w te brednie, raczej jedno wielkie kłamstwo.
~ Wiosna
6 miesięcy temu ocena: 100%  4
Chętnie popatrzę jak straż miejska i inne służby będą kontrolować tereny, bo jakoś nigdy ich nie widziałam w okolicach Grunwaldzkiej od Morszyńskiej, Przyjaźni i pobliskich ulicach. Szczególnie ciekawi mnie jak zareagują na stojące na chodnikach samochody ,które uniemożliwiają przejście pieszym jak również właścicielom posesji posprzątanie przed posesją. Z tego co wiem to niedawno w tym rejonie była straż miejska ponieważ kontrolowano piece, i jakoś na stojące samochody nie zareagowano. Czyżby zmieniły się przepisy?
~ mieszkaniec rencista
6 miesięcy temu ocena: 100%  3
na robotniczej kolo rynku syf za blokami za sklepem abc kto to posprzata
~ novak
6 miesięcy temu ocena: 100%  2
będzie tak jak w tamtym roku nawet z samochodu nie wysiądą a przez podwórka należące do miasta przejadą na pełnym gazie .
~ tatus505
6 miesięcy temu ocena: 100%  1
Wszystko cacy zobaczcie jaki jest meksyk z tyłu Górnośląskiej od strony Dolinki po lewei stronie jak się wchodzi na dolinkę od Agrykola jedne wysypisko śmieci wizytówka miasta
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.