› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

21 kradzieży 21-letniego Sławomira K. Włamywacz z Markus może posiedzieć nawet 10 lat

› bieżące ponad rok temu    7.02.2013
Agata Mazurek
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
21 kradzieży 21-letniego Sławomira K. Włamywacz z Markus może posiedzieć nawet 10 lat

Policjanci zakończyli postępowanie przeciwko 21-letniemu Sławomirowi K. Mężczyźnie zarzuca się dokonanie 21 kradzieży i kradzieży z włamaniem. Sprawca działał głównie na terenie gminy Markusy. Włamywał się do budynków gospodarczych, ale nie tylko. 21-latek ma na swoim koncie chociażby kradzież kaloryferów ze strażackiej remizy.

Teraz o dalszym losie 21-letniego włamywacza zadecyduje sąd. Od policjantów mężczyzna usłyszał zarzuty dokonania 21 kradzieży i włamań. Przedmioty, jakie kradł z posesji lub budynków gospodarczych to: elektronarzędzia, przewody elektryczne ale również złom. Działał głównie na terenie miejscowości: Stankowo, Krzewsk i Żurawiec. Mężczyzna w gamie swoich czynów, ma również włamanie do remizy strażackiej. Ukradł stamtąd metalowe grzejniki. Po kradzieży zawiózł je do punktu skupu złomu i tam sprzedał. Innym czynem, którego dokonał, było włamanie do sklepu spożywczego na terenie gminy. Zabrał stamtąd 8 butelek wiśniowego wina oraz dwie butelki szampana. Większości czynów dokonał w 2012 roku. Za wszystkie zostanie teraz rozliczony przez sąd. Za kradzieże z włamaniem 21-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

KMP w Elblągu

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Jurek M
ponad rok temu 1
To jest bardzo pracowity człowiek, popieram jego działania. Chciał tylko zarobić na swoje utrzymanie i odrobinę przyjemności. Są dwa rozwiązania: dobre i złe. Dobre. Trzeba mu kupić bilet do Niemiec (Anglii, Danii, Belgii …) i dać 1000 euro na rozruch. Tam szybko znajdzie pracę i będzie szanowanym obywatelem. Złe. Ukarać i wsadzić do więzienia. Tam dopiero nauczy się właściwego fachu i panowie nie będzie już tylko odpiłowywał krat z waszych rezydencji, tylko odbierze Wam wasz: majątek, zdrowie i życie.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.