› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Bi-plast

komentowane

oceniane

10 sytuacji, w których warto zaciągnąć pożyczkę

› poradnik 8 miesięcy temu    20.06.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
10 sytuacji, w których warto zaciągnąć pożyczkę

Każdy ma własny powód, aby zaciągnąć pożyczkę. Słusznych wytłumaczeń istnieje wiele, niemniej jednak niezależnie od sytuacji, faktem jest, iż zastrzyk gotówki często okazuje się naprawdę potrzebny. Jakie sytuacje wymagają kredytu? Kiedy warto zaciągnąć pożyczkę? Na co należy zwrócić uwagę przed ostatecznym złożeniem podpisu w zobowiązaniu? Na te i inne pytania odpowiadamy w poniższym artykule!

Kredyt na wakacje – zachcianka czy faktyczna potrzeba?
 

Do wakacji odliczamy tygodnie, dni, a nawet godziny. Wyjazd na zasłużony wypoczynek jest jak najbardziej potrzebny. Dlaczego? Po zresetowaniu umysłu i naładowaniu baterii nową mocą wraca świeża motywacja do dalszego działania. Każdemu z nas bowiem należy się chwila relaksu. To niezbędne chwile w ciągu całego roku, dlatego też nie miej wyrzutów sumienia, jeśli znajdziesz idealnie dopasowany kredyt do twoich potrzeb. Pamiętaj jedynie, abyś nie decydował pod wpływem chwili. Zwróć uwagę na stopę oprocentowania pożyczki, prowizję i inne, zawarte w umowie, dodatki. Ponadto warto obliczyć, ile możesz przeznaczyć na wycieczkę budżetu domowego . To znacznie obniży koszt zaciągnięcia pożyczki, tym samym uwypuklając kierowanie się rozsądkiem, a nie impulsem.

Co z koloniami dla dziecka? Czy na nie również warto brać pożyczkę? Jako rodzic pragniesz swojemu dziecku zapewnić dobrobyt, który idzie w parze z rozwojem i zabawą. Nic więc dziwnego, że gdy pociecha napomknie o obozie językowym, w głowie masz już kilka rozwiązań, dzięki którym mógłbyś spełnić dziecięce marzenie. Jeśli nie możesz liczyć na wsparcie bliskich, wiedz, że kolonie dla dziecka to dobry powód, aby zaciągnąć pożyczkę na bezpiecznych i dogodnych warunkach dla rodzinnych finansów - porównanie oferty pożyczek znajdziesz m.in. na stronie pozyczka-ratalna.pl.

Pożyczka dla rozwoju – biznes krokiem do sukcesu
 

Inwestycja w siebie i własny, kiełkujący biznes to najlepsze, co możesz zrobić! Inwestowanie pożyczki? Czy to naprawdę jest możliwe? Oczywiście! Rozwiązanie to praktykowane jest szczególnie wśród młodych przedsiębiorców rozwijających m.in. dobrze zapowiadającą się restaurację czy nowoczesny sklep. Pożyczkę zaciągają również osoby dojrzałe, które pragną wreszcie rozpocząć własną przygodę z biznesem. To niesamowite, jak szerokie pole do popisu roztacza taka perspektywa.

Planujesz zaciągnąć pożyczkę dla własnego biznesu? Odwiedź www.ratkomat.pl/dla-firm i postaw na rozwój przedsiębiorstwa!

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.