› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - KIM 09.2019

1,2 promila alkoholu we krwi miał 47-latek, który spowodował kolizję w Pasłęku

› policja ponad rok temu    14.12.2012
Agata Mazurek
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
1,2 promila alkoholu we krwi miał 47-latek, który spowodował kolizję w Pasłęku

Dwóch pijanych kierowców - to bilans policyjnych kontroli w ciągu minionej doby. Prawie promil alkoholu w organizmie miał mężczyzna jadący ulicą Ogólną w Elblągu, ponad promil zantowano zaś u kierowcy w Pasłęku, który dodatkowo spowodował tam kolizję. Obaj odpowiedzą teraz za kierowanie autami w stanie nietrzeźwości. Może im grozić kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

25-letni Aleksander H. został zatrzymany wczoraj na ul. Ogólnej. Badanie wykazało, że mężczyzna jest pijany. Alkotest wykrył u niego 0,86 promila alkoholu w organizmie. Kierowca skody dalej już nie pojechał. Podróży nie dokończył również 47-letni Zbigniew B., który wczoraj około 15.00 samochodem renault spowodował w Pasłęku kolizję. Przybyły na miejsce patrol policji ustalił, że kierowca miał ok. 1,2 promila alkoholu w organizmie. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Teraz obaj sprawcy odpowiedzą przed sadem za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Obaj strącą też uprawnienia do kierowania. Kodeks Karny przewiduje za jazdę po pijanemu karę do 2 lat pozbawienia wolności, jak informuje mł. asp. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.